Skrydžio eiga

/Skrydžio eiga
Skrydžio eiga 2018-05-05T20:11:06+00:00

Skrydis oro balionu

Skrydžio eiga

Skrydis oro balionuSkrydis oro balionu yra viena puikiausių ir romantiškiausių dovanų jums, draugams arartimiesiems. Skraidoma bet kuriuo metų laiku. Skrydžiui pasirenkamas ramus oras, tokiu būdu stengiantis suteikti kuo daugiau malonumo bei įspūdžių keleiviams. Tačiau skrydžiai oro balionais vyksta nebūtinai tik giedram dangui esant – pagrindinė sąlyga silpnas vėjas prie žemės (iki 20 km/h) ir oras be kritulių. Oro balionai gali startuoti iš bet kokios pakankamai didelės ir apsaugotos nuo vėjo aikštelės ar pievos.
Daugiausiai skrydžių vykdome Kaune, parinkę starto vietą pagal vėjo kryptį ir taip siekdami praskristi miesto centrą bei suteikti kuo daugiau įspūdžių keleiviams. Galime praskristi virš jūsų namų ar kito pageidaujamo tikslo. Taip galime atvykti į bet kurį Lietuvos kampelį su vienu ar keliais oro balionais, kurių kiekvienas gali pakelti nuo vieno iki keturių keleivių, taip suteikdami džiaugsmo ne tik jums, bet ir jūsų draugams.
Oro balionai paruošiami skrydžiui per 20-30 minučių, o skrydis trunka apytiksliai vieną valandą. Pagal jūsų pageidavimą galima skristi ir labai žemai, sulig namų stogais, medžių viršūnėmis ar vos virš žolės, o taip pat galime pakilti labai aukštai, net į 2-3 kilometrų aukštį. Oro balionas skrenda su vėju, todėl esant skrydžio metu patiriamas ramybės jausmas ir galėsite atitrūkti nuo žemiškos kasdienybės ir niekieno netrukdomi pasilepinti nuostabiais vaizdais savo artimo draugija.
Skrendantį oro balioną visada lydi automobilis, kuris po skrydžio grąžina balioną ir juo skridusius į starto vietą. Pirmą kartą skridusieji įšventinami į oreivius bei jiems įteikiami skrydžio diplomai.

skrydis balionu

Kaip pasiruošti skrydžiui?

Ruošiantis skrydžiui, siekdami užtikrinti patogų ir komfortišką skrydį siūlome pasirikti aprangą pagal šias rekomendacijas:

  • Venkite sintetinių pluoštų aprangos. Sintetiniai audiniai jautrūs karščiui, atiminkite, jog oro balionas kaitinamas atvira liepsna, todėl sintetinių rūbų atsisakymas yra papildoma apsidraudimo priemonė.
  • Turėkite drabužį ilgomis rankovėmis. Oro balionas kaitinamas ugnimi, ruošiantis pakilimui įtrauksime Jus į komandą, todėl keliant balioną bei skrydžio metu rūbas ilgomis rankovėmis tarnauja kaip skydas nuo karščio.
  • Pasirinkite uždarą, žemakulnę avalynę. Atminkite, jog skrydžiai oro balionais yra aktyvus sportas, todėl sportiškos avalynės pasirinkimas leidžia apsidrausti nuo kojų numušimo ar nikstelėjimo leidimosi metu.
  • Turėkite kepuraitę. Skrydžio metu karštas oro baliono oras pasiekia ir krepšį su keleiviais, todėl kepuraitė puikiai suteiks papildomą apsaugą Jūsų plaukams, kaklui bei veidui. Ši rekomendacija ypač aktuali aukštesniems žmonėms.

Atkreipkite dėmesį

  • Skrydžiai oro balionais labai priklauso nuo meteorologinių sąlygų, todėl kartais skrydis gali būti atšauktas dėl nepalankių sąlygų. Dėl šios priežasties niekada nėra garantijos, kad Jums pageidaujant skristi konkrečią dieną meteo sąlygos nesutrukdys pakilti. Jums nereikia baimintis, kad dėl neįvykusio skrydžio neteksite galimybės skristi – mūsų kvietimai neturi galiojimo datos, todėl skrydį galima perkelti.
  • Jums pageidaujant skristi kartu su vaikais, norime pabrėžti, jog vaikų minimalus ūgis turi būti ne mažesnis nei 1.20 m. Šis reikalavimas taikomas, nes žemesni vaikai negalės grožėtis vaizdais iš viršaus, kadangi nematys per krepšio kraštą.