Skrydžiai oro balionu virš Lietuvos miestų

/Skrydžiai oro balionu virš Lietuvos miestų
Skrydžiai oro balionu virš Lietuvos miestų2018-07-13T12:15:05+00:00

Siūlome patirti šią nuostabią pramogą skrydį balionu savo mieste

Skrydis oro balionu Kaune
Skrydis oro balionu virš Kauno – nuostabus nuotykis. Dažniausiai skrydis prasideda Kauno Nemuno saloje. Čia priklausomai nuo vėjo krypties atsiveria laisvės alėjos, miesto, senamiesčio, rotušės aikštės vaizdai. Priklausomai nuo vėjo krypties galime mėgautis kitomis, visiems žinomomis, vietomis: Kauno HE, Pažaislio vienuolynu. Gal pasiseks praskristi virš jūsų namų, pamojuoti kaimynams.
Skrydis oro balionu Vilniuje
Pažvelkite į UNESCO Pasaulio paveldo sąraše esantį išskirtinį miestą iš oro baliono. Vilnius – viena nedaugelio sostinių Europoje, virš kurios leidžiamas skrydis oro balionu. Priklausomai nuo vėjo krypties pakilimo vieta parenkama iš keleto su miesto savivaldybe suderintų starto vietų.
Skrydis oro balionu Trakuose
Pamatykite Lietuvos istoriją skrydžio oro balionu metu. Trakų pilis… ją supantys ežerai… vaizdai nepakartojami.
Skrydis balione Klaipėda
Apžvelkite uostamiestį iš padangių. Uostas, senamiestis, banguojanti jūra, neringos juosta, marios. Gamtos grožis jus priblokš.
romantiskas skrydis balionu
Norite skristi oro balionu tik Jūs ir Jums artimas žmogus? Siūlome pasirinkti romantišką skrydį dviems. Šio skrydžio metu oro balione be Jūsų krepšyje bus tik pilotas. Puiki proga pažymėti svarbią sukaktį ar pasipiršti…
Apžvelkite savo miestą iš Paukščio skrydžio. Pasidžiaukite pažįstamomis vietomis iš dangaus, grožėkitės Nevėžio senvage.
Apžvelkite savo miestą iš Paukščio skrydžio. Pasidžiaukite pažįstamomis vietomis iš dangaus, grožėkitės Nevėžio senvage.
Norite skristi virš savo miesto, o gal pakilti iš savo sodybos kiemo? Mes pasirengę įgyvendinti Jūsų svajones. Susisiekite su mumis ir rasime sprendimą.

Skrydžiai grupėms

Siūlome paskraidinti įmonės kolektyvą, skyrių ar padaryti siurprizą svarbiems klientams.
Jums pageidaujant suorganizuosime keleto oro balionų skrydį didesnėms žmonių grupėms.

Pririštas oro balionas – dideliems renginiams

Priristas oro balionas
Rengiantiems didelius korporatyvinius enginius siūlome pririšto oro baliono paslaugą.

Oro balionas renginio vietoje pririšamas virvėmis, kad nenuskristų.
Orlaivis kelia žmones iki 30m aukštį, pakaba kelias minutes ir nusileidžia. Tokiu būdu bent trumpam į orą galima pakelti labai didelį kiekį žmonių – puikus sprendimas didelėms kompanijoms.

Žiemos skrydis

skrydis balionu ziema
Įprastas skrydžių balionais sezonas baigiasi spalio mėnesį. Vėliau, dėl didelių vėjų ir darganos mes ilsimės. Tačiau žiemą, iškritus sniegui ir esant tinkamoms meteorologinėms sąlygoms, galime mėgautis iššskirtiniais skrydžiais oro balionais. Skrydžiai žiemą – kaip toje pasakoje: “…balta balta kur dairais…”. Išbandykite.
P.S. Skrydis atliekamas mums arba Jums surinkus 4 asmenų grupelę.

Aukštuminis skrydis

Siūlome išbandyti skrydį oro balionu į didelį aukštį. Paprastai skrendant balionu neviršijamas 1km aukštis, o dažniausiai skrendama ne aukščiau 0,5km. Aukštuminio skrydžio metu susiderinsime kilimo aukštį iš anksto, tačiau kilsime ne žemiau 5 km.
Skrydžio metu bus naudojama papildoma deguonies įranga, kadangi nuo ~3,5km atmosferoje esančio deguonies organizmui nepakanka.
Įdomu ar ten viršuje šalta? Temperatūra kas kiekvienas kilometras nukrinta ~6 laipsniais pagal Celsijų lyginant su paviršiaus temperatūra. Todėl jei ant žemės buvo 20 laispnių, 5km aukštyje bus ~ -10 laipsnių pagal Celsijų.
P.S. Skrydis atliekamas mums arba Jums surinkus 3-4 asmenų grupelę.

Skrydis per Kuršių marias

Dažniausiai oro balionai virš didelių vandens telkinių neskrenda. Upės, ežerai – tai įprasti telkiniai. Siūlome išbandyti naują nuotykį – skrydį per Kuršių Marias. Nepakartojami vaizdai – Jūra ir marios, Neringa, beribė vandens platybė vienoje pusėje ir artėjanti sausuma kitoje.
P.S. Skrydis atliekamas mums arba Jums surinkus 4 asmenų grupelę. Skrydžio laikas derinamas priklausomai nuo meteorologinių sąlgygų ir vėjo krypties.

Reklama ant oro balionų

Oro balionas – tai didžiulis ir išskirtinis reklaminis plotas. Ant kurio esanti Jūsų įmonės reklama, sudarys solidų įspūdį ir pasieks daugelį susižavėjusių akių.

Galime pasiūlyti reklamą ant naujo oro baliono arba ant jau pagaminto baliono.

Esant specialiems poreikiams galime pasirūpinti specialios formos kupolu.